Gerçek yaşamda hemen her tür aranan ürünü bulabileceğiniz milyoncu dükkan diye isimlendirilen mağazaları ziyaret ettiniz mi? Ev dekorasyon ürününden elektrik ürününe, klavyeden güvenlik kamerasına kadar pek çok farklı kategoride bu mağazalarda görülebilir ve uygun fiyatlı olarak satın alınabilir. Milyoncu dükkan içerisinde hemen her istediğiniz ürünü bulup çözüme ulaşabilirsiniz. Ucuz ve aranan malzemeye ulaşmak noktasında bu mağazaların başarısı küçümsenemez.

İşte tam bu noktada bizlerde milyoncu dükkan mantığını milyoncudukkan.com ile internet ortamına taşımaya karar verdik. Şu an için 9 farklı kategori içinde sizlere ucuz ama kalitesinden ödün vermeyecek ürün yelpazesi sunmaya başlıyoruz. Ürün sayımız 6000 üzerine ulaştı bile. Ev & Yaşam kategorisinde, hemen her evin dekorasyonunda ihtiyaç duyacağınız temel ürünleri görebilirsiniz. Cep Telefon & Aksesuar kategorisi içinde özellikle son dönemlerde vazgeçilmez hale gelen akıllı telefonlarımızın daha konforlu kullanılabilmesi için ürün seçeneklerini bulabilirsiniz. Elektronik kategorisinde nostaljik radyodan güvenlik kamerasına birçok ürün var. Bilgisayar kategorisinde ise özellikle powerbank ve notebook şarj cihazları fiyatta da kalitede de sizi memnun edecektir. Hobi & Eğlence kategorisine bakmadan parti planı, oyun oynama planları yapmamalısınız. Outdoor ve Spor kategorisi hemen her doğa - spor tutkunu için kaliteli ürünleri barındırıyor. Kişisel Bakım & Sağlık ürünleri ise her kadın kadar erkeğin de bakması gereken ürünlerden oluşuyor. Oto Aksesuar kategorisinde kaliteli aksesuar seçenekleri ile araçlarını hem daha iyi görünür hem daha konforlu hale getirebilirsiniz. Kişiye Özel Ürünler ise en iddialı bölümelrden biri ve yastıktan kupa bardak seçeneğine kadar sizin için özel tasarlanacak ürünleri tutuyor.

Bizler sizler için bu ürünleri milyoncudukkan.com olarak bir araya getirerek satışa sunduk. Sizler de artık bilgisayar başında oturarak milyoncu dükkan ziyareti gerçekleştirebilirsiniz. Her geçen gün yeni ürünlerle ürün gamının büyüyeceğini göreceksiniz. Aradığınız ürün eğer milyoncudukkan.com üzerinde yoksa bize yazın ve sizlere destek vermeye çalışalım. Artık MilyoncuDukkan.COM ile milyocunuz internete taşınmış oldu.

Vergi Numarası : 8840417714

Vergi Dairesi : Yenimahalle ANKARA

İletişim Bilgileri

Adres:

Karşıyaka Mah. 511. Sok. No: 4/2 Yenimahalle Ankara

Telefon: +90 532 628 33 15

E-Posta: info@milyoncudukkan.com

KEP Adresi: aysegul.ucan@hs01.kep.tr

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?